Hakkımızda

Bacanızdan Çıkan Karbondioksiti Dönüştürüyoruz!

Endüstriyel karbondioksit emisyonlarının alternatif yakıt ve katma değerli ürünlere dönüştürülmesinde de-karbonizasyon odaklı teknolojilerimiz ile birlikte projelendirme ve endüstriye entegre Ar-Ge hizmetleri sunan bir şirketiz.

SKDM(Sınırda Karbon Düzenleme Mekanizması) ve ETS(Emisyon Ticaret Sistemi) kapsamında karbon vergilendirmesine geçiş sürecinde sanayi kuruluşlarına tam entegre bir karbondioksit çözüm ortağıyız.

Ulusal ve uluslararası kazanılan birçok başarı ve devam eden karbondioksit dönüşüm entegrasyon çalışmalarıyla teknolojisini kanıtlamıştır.

”Dünyayı Dönüştürmeye Karbondioksitten Başladık”

Günden Güne Büyüyen
Yeşil Bir Aileyiz!

Biz, 2021 yılı Kasım ayında kurucu ekibin bir araya gelmesi ve laboratuvar çalışmalarına başlanılmasından başlayıp aktif iki proje sahasında endüstriyel uygulamalarını devam ettiren ve 25’den fazla ulusal ve uluslararası başarıya layık görülmüş Some Carbon ekibiyiz.

Ulusal ve Uluslararası Bazı Ödül ve Başarılarımız

Girişimcilik ve inovasyon alanlarında Big Bang Start-Up Challenge, Accelerate Izmir, ODTÜ Teknokent Yeni Fikirler Yeni İşler gibi hızlandırma programlarına ve etkinliklere katılarak etki alanımızı arttık.

Ulusal ve Uluslararası Bazı Ödül ve Başarılarımız

1708510553992
1702213841897 (1)
3
1667991277398
2
1

İşte Karşınızda Some Carbon
Yönetim Ekibi!

Serhat Can BAYAR

CEO

Doğan ÇİÇEK

CTO

Osman KAZI

Technical Design Specialist

Cem Gökhan Hanoğlu

Business Partner 

Mert Onur İRTEM

Energy Efficiency Specialist