Başarılarımız

Some Carbon olarak yaklaşık 2 senedir ulusal ve uluslararası girişimcilik ve inovasyon programlarına katılım sağlamaktayız. Bazı başarılarımızı ve ödüllerimizi aşağıda görebilirsiniz.

Big Bang Start Up Challenge

Türkiye’nin en prestijli girişimcilik yarışmalarından biri olan İTÜ Çekirdek çatısı altında düzenlenen Big Bang Start Up Challenge 2022 sürecini yaklaşık 600 girişim arasında yatırım ve ödül bazında enerji kategorisinde 8. sırada yer alarak derece aldık. Some Carbon, ELDER(Elektrik Dağıtım Derneği)/EPDK(Enerji Piyasasını Düzenleme Kurumu) tarafından 200.000 türk liralık nakit ödüle layık görüldü.

Dijital Patika Hızlandırma Programı

Türk-Alman Üniversitesi ve Dijital Teknokent önderliğinde düzenlenen Dijital Patika Hızlandırma Programı kapsamında üçüncülük derecesi almaya hak kazandık. Hızlandırma programı sürecinde ortak çalışma ve işbirlikleri adına oldukça verimli çıktılarla ayrıldık.

Bi’Fikir KAP’22 İnovasyon Yarışması

Anadolu Grubu çatısı altında düzenlenen Bi Fikir KAP inovasyon yarışmasında Some Carbon olarak birincilik ödülüne layık görüldük. Anadolu Grubu grup şirketlerinden otomotiv sektörünün öncülerinden Anadolu Isuzu ile yürüttüğümüz ortak süreç ile oldukça değerli çıktılar elde ettik.